Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Гарантії для України мають поділятись на дві групи: Кулеба про Північний потік-2

Голова МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна не має сумнівів у бажанні Німеччини зберегти транзит газа через нашу територію, але має сумнів у тому, що Росія хоче притримуватись цих домовленостей.

Про це він сказав на прес-конференції із міністром закордонних справ Німеччини Хайко Маасом у Берліні і зазначив, що у разі добудови газопроводу гарантії мають поділятись на дві групи.

– Це гарантії безпеки і економічні. І я сьогодні сказав моєму німецькому колезі абсолютно щиро, що Україна ніколи не мала і не має сумнівів в щирому бажанні Німеччини підтримати Україну, але ми маємо дуже серйозні і обґрунтовані сумніви в здатності і бажанні Росії дотримуватися будь-яких домовленостей, – наголосив політик.

Також Кулеба зазначив, що для забезпечення виконання Росією своїх домовленостей потрібно проводити дуже багато детальних і предметних переговорів.

Міністр також додав, що отримав від свого німецького колеги запевнення у тому, що Німеччина хоче допомогти знизити для України ймовірні ризики пов’язані із добудовою Північного потоку-2.

Кулеба про Північний потік-2

На попередній прес-конференції у Берліні Дмитро Кулеба заявив, що газопровід не тільки створює енергетичну небезпеку для України та Європи, а й розколює союзників.

Також міністр вкотре наголосив, що Україна виступає проти його добудови.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-09 21:05:44