Україна і світ

G7 оголосили безстрокову підтримку України та посилення санкцій проти РФ

Будівельні матеріали м.Ніжин

Лідери країн Великої сімки (G7) підтримуватимуть України, поки це буде необхідно, а також посилять санкції проти Росії.

Про це йдеться у заяві яку оприлюднили у понеділок, 27 червня, під час саміту G7 в Німеччині.

Зазначається, що лідери країн допомагатимуть у збереженні сувернітету та територіальної цілісності України.

– Ми й надалі надаватимемо фінансову, гуманітарну, військову та дипломатичну підтримку та підтримуватимемо Україну стільки, скільки буде потрібно. Україна сама повинна вирішити, яким буде майбутнє мирне врегулювання, вільне від зовнішнього тиску чи впливу, – йдеться у документі.

Крім цього G7 пообіцяли посилити санкції проти РФ, і вони стосуватимуться російського золота, обмеження доступу до сучасних технологій, покарання тих, хто причетний до воєнних злочинів в Україні та створення глобальної продовольчої кризи.

– Ми будемо вивчати нові способи ізоляції Росії від глобального ринку та боротися з методами ухилення від санкцій. Ми налаштовані зменшити доходи Росії, зокрема від золота, – йдеться у заяві.

Велика сімка також вивчить можливість використання заморожених російських активів на користь України – її відбудови та відновлення.

У заяві застерігають Росію від використання проти України ядерної, хімічної чи біологічної зброї. Зазначається, що наслідки таких дій для Росії будуть “тяжкими”.

– У зв’язку із цим ми висловлюємо серйозне занепокоєння щодо заяв Росії про те, що вона може передати Білорусі ракети з ядерним потенціалом, – йдеться у заяві.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-27 18:58:35

Магазин Автозапчастин м.Ніжин