Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Футболіста Евертона заарештували: його підозрюють у зв’язку з неповнолітніми

Футболіста клубу англійської Прем’єр-ліги Евертона заарештували за підозрою у злочинах сексуального характеру щодо неповнолітніх. Йому 31 рік, але ім’я футболіста не розкривають. 

Як повідомили в поліції Великого Манчестера, спортсмена затримали минулого тижня. 

– Офіцери заарештували 31-річного чоловіка в п’ятницю, 16 липня 2021 року, за підозрою в злочинах на сексуальному ґрунті щодо неповнолітніх. Він звільнений під заставу до проведення подальшого розслідування, – повідомили правоохоронці.

Після цього на сайті Евертона з’явилася заява, що одного з гравців першої команди усунули від тренувань. У клубі також вирішили не розголошувати ім’я цього футболіста, але вказали причину його відсторонення:

– Евертон може підтвердити, що відсторонив гравця першої команди до завершення поліцейського розслідування. Клуб продовжить надавати підтримку владі в їх розслідуваннях і в цей час не робитиме ніяких заяв, – повідомляється на сайті клубу.

Зазначимо, серед всіх гравців першої команди Евертона повний 31 рік виповнилося лише Шеймусу Коулману, Гілфі Сігурдссону і Фабіану Делфу. Офіційних підтверджень причетності до злочинів будь-кого з них поки немає. 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-20 12:49:34