Україна і світ

Футболіста “Барселони” засудили на майже 3 роки позбавлення волі

Футболіста "Барселони" засудили на майже 3 роки позбавлення волі

Турецький футболіст Арда Туран, права на якого належать іспанській “Барселоні” отримав вирок суду за бійку нічному клубі Стамбула.

Він отримав вирок у 2 роки, 8 місяців та 15 діб позбавлення волі. Однак суд відклав винесення вердикту, оскільки раніше той не був засуджений. Якщо Туран повторно порушить закон протягом наступних 5 років, то змушений буде відбути призначений йому термін у в’язниці. При цьому що обвинувачення вимагало 12 років ув’язнення.

Такий вирок Туран отримав за бійку в одному з нічних клубів Стамбула. Там він побився з відомим турецьким виконавцем Берк Шахіном. Футболіст приставав до дівчини співака. У бійці гравець зламав йому ніс. Але на цьому історія не закінчилася. Туран приїхав у лікарню до Шахіна з пістолетом, і запропонував співаку застрелити його. Той відмовився.

Варто нагадати, зло права на Турана належать “Барселоні”, Однак зараз гравець виступає у Туреччині за клуб “Істанбул Башакшехір”. І тепер після вироку суду його кар’єра футболіст опинилася під загрозою. Річ у тім, що Федерація футболу Туреччини має правило, згідно з яким довічно дискваліфікує гравця, якщо вони отримали вирок суду у два чи більше років ув’язнення.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
11.09.2019