Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин

Франція зіграла внічию з Португалією і вийшла до плей-оф Євро-2020

На Євро-2020 відіграли фінальні матчі групового етапу у квартеті F. Зокрема, у третьому турі Франція зіграла в нічию з Португалію з рахунком 2:2, як і Німеччина з Угорщиною з рахунком 2:2.

Після трьох турів групового етапу в цій групі Франція вийшла до плей-оф із першого місця, а Німеччина кваліфікувалася з другого.

Франція – Португалія –

О 22.00 за київським часом матч між двома збірними стартував на стадіоні Пушкаш Арена в Будапешті (Угорщина). На 31-й хвилині першого тайму Кріштіану Роналду забив пенальті у ворота збірної Франції. Вже на 47-й хвилині Бензема забив гол у ворота португальців.

На початку другого тайму на 47-й хвилині футболіст Бензема забив чистий гол, тим самим збільшив перевагу французів. Однак вже на 60-й хвилині Роналду вдруге успішно пробив пенальті у ворота противника.

Німеччина – Угорщина —

Зустріч команд відбулася на стадіоні Альянц Арена у Мюнхені (Німеччина). Так у першому таймі на 11-й хвилині Угорщина відкрила рахунок після удару Адама Салаї.

У другому таймі на 67-й хвилині Хуммельс скинув м’яч на Хаверца, скориставшись помилкою Гулаші, і молодий німець закинув у порожні ворота.

Однак із відповіддю угорців довго чекати не довелось і вже на 69-й хвилині Салаї кинув м’яч Шеферу, який забив у ворота.

Та запекла гра на цьому не закінчилась і на 84-й хвилині Горецький пробив після підбору на лінії чужого штрафного майданчика і потрапив точно в кут.