Україна і світ

“Формула Штайнмайера” не передбачає амністії бойовиків, – Пристайко

За словами Пристайка, цей план стосується співвідношення між проведенням виборів, тимчасовим застосуванні закону про особливий статус та його постійною дією

Джерело: 112.ua

Так звана “формула Штайнмайера” щодо урегулювання конфлікту на Донбасі не передбачає амністії бойовиків самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”. Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в інтерв’ю Hromadske.

Новини за темою: Медведчук: Те, що називають “формулою Штайнмаєра”, – це пункти мінських угод

“Немає жодного слова ні про амністію, нічого”, – сказав він.

За словами Пристайка, цей план стосується співвідношення між проведенням виборів, тимчасовим застосуванні закону про особливий статус і постійним застосуванням закону про особливий статус.

Новини за темою: Глави МЗС Німеччини і Росії у телефонній розмові обговорили закріплення “формули Штайнмаєра”

Голова МЗС вважає, що даний документ “дуже широко інтерпретують”, незважаючи на неодноразові роз’яснення.

Раніше Пристайко повідомив, що однією з умов зустрічі лідерів “нормандської четвірки” (Україна, Німеччина, Франція, РФ) є письмове погодження “формули Штайнмайера” на засіданні Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання на Донбасі.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко також заявив, що дав згоду на застосування формули Штайнмайера” для врегулювання ситуації на окупованій частині Донбасу.

Нагадаємо, “план Штайнмайера” – формула, згідно якої окупована частина Донбасу повинна отримати тимчасовий особливий статус під час виборів на цих територіях, які будуть проводитися у відповідності з мінськими угодами за українським законодавством.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close