Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин

Формула-1: Гемілтон здобув впевнену перемогу на Гран-прі Бельгії

У бельгійському місті Спа 30 серпня пройшов сьомий етап Формули-1 сезону-2020, де перемогу здобув пілот Mercedes Льюїс Гемілтон.

Зі старту і до останніх секунд британський автогонщик зберігав першість.

Формула 1 – Гран-прі Бельгії – огляд гонки від 30.08.2020

Друге місце у таблиці зайняв нідерландець Валттері Боттас, а третім фінішував фінський пілот Red Bull Макс Ферстаппен.

10. Серхіо Перес (Racing Point) – +53,179

Особистий залік з вагомою перевагою очолює переможець гонки Льюїс Гемілтон – у нього 157 очків.

За результатами сьомого етапу Формули-1 Гран-прі Бельгії сезону-2020 Mercedes лідирує у кубку конструкторів. Друге та третє місця дісталися Red Bull та Racing Point.

Гран-прі Австрії

Перший етап Формули-1 Гран-прі Австрії сезону-2020 відбувся 5 липня.

Першу трійку переможців очолили Валттері Боттас, Льюїс Гемілтон та Шарль Леклер.

Особливістю проведення етапу стало те, що перед початком усі учасники гонки закликали підтримати рух Black Lives Matter, пов’язаний з протестами у США.

Однак відразу шість пілотів відмовилися в знак пошани до руху стати на одне коліно.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook