Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Фонд Сергія Тігіпка допомагає відновлювати сільські медичні установи

Фонд Сергія Тігіпка допомагає відновлювати сільські медичні установи

Імідж*

Допомога сільським медичним закладам завжди була пріоритетом діяльності Благодійного фонду Сергія Тігіпка. Щорічно за підтримки фонду реалізуються десятки проектів спрямованих на створення комфортних умов для пацієнтів сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів.

Нещодавно фінансову допомогу від фонду отримала амбулаторія села Морівськ (Деснянська об’єднана територіальна громада). Загалом на реалізацію проекту було виділено 150 тис. грн.

«Уже кілька років поспіль ми планували провести ремонт сільського медичної амбулаторії, будівля якої має ще довоєнну історію. Але завжди у місцевого бюджету не вистачало необхідних коштів. Цьогоріч за допомоги Благодійного фонду Сергія Тігіпка нам вдалося завершити усі ремонтні роботи у приміщенні. Завдяки співфінансуванню ми придбали всі необхідні матеріали для трьох кабінетів для оновлення фасаду. Від себе додам, що Благодійний фонд надає всебічну підтримку соціальній сфері села, допомагає у благоустрої, не залишає поза увагою звернення місцевої школи. Найбільшу допомогу фонд надає підтримуючи діяльність колишнього Морівського будинку для людей похилого віку. Хочу подякувати благодійникам за те, що підтримали ініціативу та вкотре довели, що спільна робота — головна запорука дієвих показників», – розповів Микола Дяченко, староста села Морівськ.

«З початку пандемії коронавірусу в Україні Благодійний фонд Сергія Тігіпка виділив понад 15 мільйонів гривень для допомоги медичним закладам нашої країни. Левова частина цих коштів була витрачена для придбання засобів індивідуального захисту, медичних препаратів та медичного обладнання. Коли до нас звернулися із проханням допомогти відремонтувати приміщення Морівської амбулаторії ми не думали ні хвилини. Адже уже протягом трьох років реалізуємо на території села інші соціальні проекти. Сподіваємося місцеві жителі дадуть високу оцінку нашій роботі а ми продовжуватимемо свою соціально відповідальну діяльність», – підсумував Роман Польовий, директор Благодійного фонду Сергія Тігіпка.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.09.2020