Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Фінський вболівальник образив росіян під час матчу за третє місце на МЧС-2021

Під час прямого ефіру матчу за третє місце між Фінляндією та Росією на молодіжному чемпіонаті світу у канадському Едмонтоні стався скандальний епізод.

Оскільки турнір відбувся за пустих трибун протягом всього МЧС-2021 у перервах прямої трансляції показували вболівальників команд, яких віддалено підключали до ефіру.

Один із фанатів збірної Фінляндії під час трансляції матчу за бронзові медалі показав на камеру плакат, на якому було написано образливе фінське прізвисько росіян — Рюсся.

Термін Рюсся використовується у розмовній мові у Фінляндії щодо російськомовного населення та росіян.

Офіційний представник Міжнародної федерації хокею на льоду Адам Штайсс заявив, що організація оперативно відреагувала на цей епізод та зажадала від транслятора відключити камеру у цього вболівальника і більше не показувати у трансляції написи, що демонструють суперечливі написи чи знаки.

У матчі за третє місце збірна Фінляндії обіграла команду Росії із рахунком 4:1. Росіяни першими відкрили рахунок, але згодом пропустили чотири шайби. Чемпіоном турніру стали американці, які у вирішальному матчі подужали канадців із рахунком 2:0.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-06 14:04:12