Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Фінляндія повернула обмеження для туристів з України

Фінляндія відновила обмеження для українців, які прибувають у країну з туристичною метою. Відвідувати країну зможуть лише вакциновані від коронавірусу.

Фінляндія визнає 7 вакцин: Pfizer-BionTech, Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson, BIBP/Sinopharm, Covishield і CoronaVac.

За даними Міністерства закордонних справ України, з 6 вересня ті, хто прибувають з України, зможуть відвідати Фінляндію лише з підтвердженням повного курсу вакцинації від Covid-19 за умови, що з дати отримання другої дози минуло 14 днів.

В’їжджати в країну з негативним результатом ПЛР-тесту більше не можна. Перетин кордону Фінляндії на підставі негативного ПЛР-тесту та підтвердження того, що особа перехворіла на коронавірус, дозволили громадянам України лише за наявності поважної підстави для поїздки.

Covid-сертифікат при в’їзді до Фінляндії повинен бути англійською мовою і містити наступну інформацію: ім’я і дата народження; назва вакцини; дата отримання першої дози і другої дози вакцини; інформація про місце отримання вакцини; підпис лікаря та печатка медустанови, де була проведена вакцинація.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-09 19:47:04