Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Фінал та півфінали Євро-2020 зможуть відвідати понад 60 тис. вболівальників

Союз європейських футбольних асоціацій повідомив, що наживо за півфіналами та фіналом Євро-2020 зможуть спостерігати понад 60 тис. вболівальників на легендарному Вемблі. Це стало можливим після того, як уряд Великої Британії дозволив заповненість стадіону до 75% на кожну гру.

Півфінальні матчі відбудуться у вівторок, 6 липня, та у середу, 7 липня, а фінал – у неділю, 11 липня.

— Це чудова новина, що так багато вболівальників зможуть побачити наживо останні матчі на Євро-2020 на Вемблі. Останні 18 місяців навчили нас, як на полі, так і за його межами, наскільки фанати є невід’ємною частиною гри, – сказав президент УЄФА Александр Чеферін.

Також очільник організації додав, що турнір став маяком надії, який вселяє людям віру у те, що людство з кожним днем повертається до більш нормального способу життя.

— Я вдячний прем’єр-міністру та уряду Великої Британії за їхню напружену роботу щодо узгодження з нами цих домовленостей, щоб зробити фінальні етапи турніру на Вемблі великим успіхом.

Водночас, в УЄФА нагадали, що до всіх шанувальників футболу, які відвідають матчі на Вемблі, як і на решті спортивних споруд турніру, будуть застосовані суворі правила, що включатимуть наявність негативного ПЛР-тесту на Covid-19 або сертифікат, який підтверджує повну вакцинацію (дві дози, що були отриманні за 14 днів до події).

Детальнішу інформацію щодо продажу квитків на матчі цієї стадії УЄФА оголосить найближчим часом.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-23 16:24:28