Україна і світ

Філармонія врятована від загрози руйнування – блогер

Нинішній столичній владі вдалося врятувати Національну філармонію від руйнування за допомогою укріплення схилів, до цього на проблему ніхто не звертав уваги.

Національну філармонію України вдалося врятувати від загрози руйнування, яка десятиліттями ігнорувалася минулою київською владою. Про це у своєму Facebook написав блогер Сергій Наумович.

– Знайшов архівні знімки і на них видно, що зміцнення схилу в районі Арки Дружби народів та філармонії на Володимирському узвозі в Києві дійсно проводилося, – написав Наумович і опублікував відповідні фото.

За його інформацією, схил в районі філармонії вже багато років потребував зміцнення, однак цією проблемою зайнялася тільки нинішня столична адміністрація.

– Якщо вірити висновку експертів Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій та ІКОМОС-УКРАЇНА, схил потребував зміцнення вже кілька десятиліть. Інакше в якийсь момент все це могло сповзти вниз, або поступово залишати тріщини на будівлі філармонії.

Причому, я погуглив і знайшов публікації ще більш ніж 10-річної давності, де йшлося про цю проблему. Але минула міська влада закривала очі на неї – в результаті ми поступово втрачали філармонію, – підкреслив блогер.

Він зазначив, що тепер Київська адміністрація провела всі необхідні роботи, схил укріплений і Національній філармонії нічого не загрожує.

– Загалом, тепер можна видихнути: схил укріплений, як повідомляють в КМДА, буронабивними палями (400 шт.). І це однозначно добре, – констатував Сергій Наумович.

При реконструкції Володимирської гірки в минулому році також був встановлений ​​захист від зсувів у вигляді паль і опорних стін.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
30.04.2019

Close