Україна і світ

Філарет: Синод ПЦУ намагався знищити Київський патріархат

Філарет: Синод ПЦУ намагався знищити Київський патріархат

Почесний патріарх ПЦУ Філарет прокоментував вчорашній Синод, на якому його не змогли переконати, що його Київського патріархату більше немає. За заявою самого Філарета, єдиною метою цього зібрання було бажання знищити Київський патріархат. Про це він заявив у розмові з журналістами “1+1”, передає видання “Країна”.

Джерело: 112.ua

“Синод, який проходив, був спрямований на знищення Київського патріархату, – сказав Філарет. – Зараз відбувається вплив на нашого предстоятеля цих промосковських сил, які увійшли. І їх завдання – зруйнувати Київський патріархат”.

Він також додав, що в своїй боротьбі за Київський патріархат здаватися не має наміру. “Побачите! Побачите, що я буду робити! Але я буду захищати Київський патріархат, до кінця!” – підкреслив він.

При цьому пізніше на Facebook-сторінці “почесного патріарха” з’явилося повідомлення, що ПЦУ зберігає внутрішню єдність. “Помісна Українська Православна Церква зберігає внутрішню єдність і закликає єпископат, духовенство та вірних всі виникаючі питання обговорювати і вирішувати в дусі заповіданої Господом нашим Ісусом Христом братської любові, уникаючи розпалювання ворожнечі, протистояння та розділення”, – йдеться у повідомленні, опублікованому за підсумками “Синоду”.

Раніше почесний патріарх ПЦУ Філарет не захотів висловлювати підтримку предстоятелю церкви митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua