Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Фейки, які дискредитують Революцію Гідності, – це кремлівський план знищення України: заява «Європейської Солідарності»

Фейки, які дискредитують Революцію Гідності, – це кремлівський план знищення України: заява «Європейської Солідарності»

Позиція*

Своєю вчорашньою заявою проросійська партія «Опозиційна платформа – За життя» вкотре викрила себе і довела, що й хвороблива маячня Жванії, і «плівки» Деркача, і «викриття» Онищенка – це частини цілеспрямованої інформаційної кампанії Москви та її п’ятої колони в Україні.

Про це повідомляє прес-служба партії на своєму офіційному сайті.

«Нічого нового. Це ті ж заяложені російські тези про «державний переворот на Майдані» та «зовнішнє управління» Україною. І вістря цієї атаки спрямоване на Петра Порошенка та «Європейську Солідарність» як єдину силу, яка здатна протистояти російському реваншу. ОПЗЖ, жванії, деркачі, онищенки та інші  – всі вони мають спільного кремлівського господаря, який намагається підірвати незалежність України як ззовні, так і зсередини. І важлива частина цього плану – дискредитація  Революції Гідності та її здобутків, головним із яких є рішучий європейський вибір переважної більшості українців», – йдеться в повідомленні.

В заяві наголошується, що усі ці фейки активно поширюються інформаційним пулом Медведчука – «112 Україна», «NewsOne» та ZIK, дедалі частіше і все активніше  до них приєднується «1+1», що зайвий раз доводить  присутність Медведчука серед власників цього медіа і засвідчує політичне партнерство Медведчука та Коломойського.

Не зайвим буде зауважити, що йдеться про улюблений канал президента Зеленського, який привів його до влади.

««Європейська Солідарність» закликає всі патріотичні політичні сили до спільних скоординованих зусиль із протидії п’ятій колоні Кремля та її реваншистським планам, спільного захисту незалежності, свободи, європейського та євроатлантичного вибору України», – підсумовується в заяві.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.07.2020