Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

FAVBET розіграв Jaguar XE

13 липня завершився другий етап масштабної промо-кампанії від FAVBET Забивай голи — вигравай Jaguar XE, присвячений Євро-2020. За чотири попередні тижні розіграли чотири Ford EcoSport та купа призів. А у фіналі — головний приз Jaguar XE. 

Переможця визначили у прямому ефірі на YouTube-каналі FAVBET. Ведучим розіграшу став шоумен Євген Янович, а серед гостей — директор каналів Футбол Олександр Денисов, ведуча каналів Футбол Елла Іванюкович, коміки та учасники YouTube-проекту Львы на джипе Валентин Міхієнко та Андрій Лузан. 

Олександр та Елла витягли щасливий номер власника Ford EcoSport. Ним став Дмитро з Хмельницького, який під час дзвінка, як раз був “всередині гри”, проходячи місію у відеогрі Call of Duty. 

Валентин та Андрій визначили власника Jaguar XE. Ним став Ігор з Харкова.

— Кажіть, що вам потрібно? – спочатку напружено запитав чоловік.

Євген Янович одразу перейшов до діла та порадував щасливця перемогою Jaguar XE. 

— Та годі. Серйозно? — все, що на радощах зміг сказати Ігор.

Чоловік не стримував емоції. Поділився, що вперше в житті зміг виграти у промо-заході та одразу Jaguar XE.


У FAVBET переконані, що існують заради таких миттєвостей. Це філософія компанії – дарувати неймовірні емоції від гри, участі у промо-заходах та розіграші призів.

Також у компанії нагадують, що незабаром стартує черговий етап промо-заходу з розіграшем Jaguar XE та Ford EcoSport. Тому саме час бути всередині гри з FAVBET.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-23 12:37:28