Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Favbet презентував ребрендинг, розроблений Banda

Компанія Favbet вирішила змінити ставлення суспільства до індустрії азартних ігор (гемблінгу), яка в Україні переживає системні зміни, пов’язані з легалізацією ігрового бізнесу.

Favbet презентував ребрендинг, розроблений Banda

До роботи залучили креативне агентство Banda. Спільна робота тривала пів року. Креативні команди презентували нове позиціювання Favbet, в основі якого європейський підхід: ставлення до гри як до розваги, а не способу заробітку. 

Спеціалісти Banda надихалися ідеєю, що Favbet – це не просто гемблінгова платформа, а компанія, яка робить спорт видовищним, а клієнтський досвід від гри унікальним.

Саме цю ідею втілено в стратегії, позиціюванні та новому візуальному стилі. Продовженням ребрендингу стане  інформаційна кампанія з ключовим повідомленням: Будь всередині гри. 

В основі рестайлінгу – кольори, що були з компанією понад 20 років, але стали насиченими та сучасними. Оновлений логотип більш динамічний та гнучкий. Креативна команда використала два протилежних шрифти.

— Таке візуальне рішення символізує протистояння, що є основою спортивних змагань, – пояснюють у Banda.


У Favbet зазначають, що вони є відповідальною компанією, яка виступає за культуру беттінгу (ставок на спортивні події), та очікують на позитивні зміни в ставленні суспільства  до ігрового бізнесу.  

На початку квітня  Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей видала ліцензію компанії, що володіє популярним букмекерським брендом Favbet.

Favbet працює в декількох країнах та є партнером багатьох спортивних команд і змагань. Починаючи з сезону 2019/20, українська Прем’єр-ліга офіційно називається Favbet Ліга.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-16 11:57:34