Україна і світ

Facebook ввів обмеження на показ прямих трансляцій після теракту в Новій Зеландії

З 14 травня користувачам, які порушать правила, обмежений або заборонений показ онлайн-трансляцій

Джерело: 112.ua

Facebook ввів обмеження на показ прямих трансляцій після теракту в Новій Зеландії

Соціальна мережа Facebook ввела обмеження на показ прямих трансляцій. Таке рішення було прийнято після терактів у Новій Зеландії в березні цього року, про це йдеться в повідомленні в блозі Facebook.

“Переважна більшість користувачів використовують Facebook Live в позитивних цілях, наприклад, розділити радість з друзями або висловити стурбованість проблемою, яка їх хвилює. Тим не менш, онлайн-трансляцією можна зловживати, і ми хочемо зробити кроки, щоб обмежити зловживання”, – йдеться у повідомленні.

З 14 травня користувачам, які порушають правила, обмежений або заборонений показ онлайн-трансляцій.

Введена Facebook політика “одного удару” передбачає тимчасове відключення функції Facebook Live для людей, які порушували правила користування мережею, і блокування функції тим користувачам, які поділилися заявою терористичної групи чи іншим забороненим контентом.

Новини за темою: Співзасновник Facebook заявив про необхідність зруйнувати монополію соцмережі

“Наша мета – мінімізація ризику зловживань в режимі Live, що дозволить людям користуватися живими стримами щодня”, – відзначили в соцмережі.

Нагадаємо, в мечеті новозеландського міста Крайстчерч сталася стрілянина, після чого ще одна – в мечеті передмістя Линвуда. Також поліція знешкодила ряд саморобних вибухових пристроїв, знайдених в автомобілях після обстрілу мечеті.

Пізніше поліція затримала чотирьох учасників нападу: трьох чоловіків і одну жінку. Зазначається, що один з бойовиків знімав, як він стріляє у жертв.

Джерело: www.112.ua