Україна і світ

Facebook видалив російський аккаунт з ознаками “скоординованої недостовірної поведінки”

Також Facebook видалив ще дві “ботоферми” в Ірані та В’єтнаміFacebook видалив три незв’язаних облікових записів, сторінок і груп, які були створені для участі в втручання з боку іноземців або уряду що є скоординованою недостовірною поведінкою. Про це повідомляє прес-служба Facebook.

Як повідомляють в компанії, перша група оперувала в Росії і була орієнтована в першу чергу на Україну і сусідні країни. Друга група виникла в Ірані і орієнтувалася в основному на США. А третя мережа виявлена в М’янмі і В’єтнамі і була орієнтована на аудиторію в М’янмі.

“Кожен з них створив мережу облікових записів, щоб ввести в оману інших про те, ким вони були і чим займалися. Ми поділилися інформацією про наші висновки з галузевими партнерами”, – йдеться в повідомленні компанії.

Також у Facebook відзначили, що вони постійно працюють над виявленням та припиненням цього виду діяльності, тому що не хочуть, щоб їхні послуги використовувалися для маніпулювання людьми.

“Ми видаляємо ці сторінки, групи і облікові записи на основі їх поведінки, а не контенту, який вони опублікували. У кожному з цих випадків люди, які стоять за цією діяльністю, координували один з одним і використовували підроблені облікові записи, щоб спотворити себе, і це було основою для наших дій”, – підкреслили в компанії.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України заблокували роботу “ботоферми”, яку організували громадяни Російської Федерації і переселенці з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close