Україна і світ

Facebook подвоїть витрати на рекламу

Компанія планує провести оновлення списку креативних агентств, які займаються кампаніями для таких брендів, як WhatsApp і Instagram

Джерело: 112.ua

Facebook подвоїть витрати на рекламу

Компанія Facebook Inc. заявила про намір збільшити свої глобальні витрати на рекламу, оскільки прагне відновити довіру користувачів після того, як її репутація постраждала через низку помилок у конфіденційності та інших протиріч. Про це повідомляє Wall street journal.

“Немає сумнівів, що ми припустилися помилок, і ми перебуваэмо у процесі їхнього усунення, але ми повинні розповісти цю історію світу як з точки зору довіри, так і з точки зору цінностей”, – заявив керівник з маркетингу Facebook Антоніо Лучіо.

Новини за темою: Цукерберг міг бути причетним до витоку особистої інформації користувачів Facebook, – ЗМІ

Він зазначив, що компанія подвоїть свої рекламні витрати, щоб провести оновлення списку креативних агентств, які займаються кампаніями для таких брендів, як WhatsApp і Instagram.

Новини за темою: Facebook призначив менеджера по Україні: Що це значить і чого очікувати у майбутньому

За словами Лучіо, репутація Facebook постраждала після звинувачень у тому, що її майданчик використовувався для кампанії з дезінформації та зі втручання у вибори, а також через критику політики конфіденційності та управління даними.

Фірма Facebook вже почала докладати своїх зусиль до відновлення довіри зі споживачами, додав Лусіо.

Нещодавно компанія змінила дизайн свого мобільного додатки і веб-сайту, щоб перейти від відкритого публічного форуму до більш приватної мережі з зашифрованим зв’язком у закритих групах.

Раніше повідомлялося, що компанія Facebook планує запустити власну криптовалюту GlobalCoin.

Джерело: www.112.ua