Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Евросовет выступил за скорейшее признание Covid-сертификатов третьих стран

Лідери Євросоюзу домовились координувати свої дії для сприяння вільним мандрівкам через кордони країн в межах самого ЄС та в’їзду до Євросоюзу, що буде забезпечуватися завдяки Covid-сертифікатам.

З огляду на розвиток епідеміологічної ситуації, Єврорада закликала до подальшої координації для сприяння вільному пересуванню в межах і в’їзду до ЄС, та перегляду двох рекомендацій.

– Єврокомісію заохочують прискорити роботу щодо взаємного визнання Covid-сертифікатів з третіми країнами, – йдеться у заяві Євроради за підсумками саміту лідерів.

Лідери ЄС закликали до посилення боротьби з дезінформацією щодо Covid і вакцин. Вони вбачають у цьому одну з причин того, чому частина жителів блоку не хочуть вакцинуватися, а в деяких країнах ситуація є дуже складною.

На основі досвіду кризи із коронавірусом в ЄС нагадали і про необхідність негайного продовження роботи над доступом до ліків у державах.

– Щоб і далі збільшувати показники вакцинації у всьому ЄС, потрібно посилити зусилля для протидії сумнівам щодо вакцин, у тому числі дезінформації, зокрема у соцмережах. Потрібно залишатися пильними щодо появи та поширення потенційних нових варіантів вірусу, – зазначили лідери блоку.

Вони висловили готовність і далі сприяти боротьби з пандемією у світі, в тому числі завдяки збільшенню доступності вакцини.

ЄС вкотре підтримали виробництво і вакцинацію у країнах-партнерах.

В Україні відкрили вже майже 800 кримінальних проваджень за фактом підробки сертифікатів про вакцинацію від коронавірусу. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-22 10:18:36

Магазин Автозапчастин м.Ніжин