Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Евакуювали 300 людей: що відомо про пожежу в Харківському університеті Каразіна

Пожежа у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна сталася посеред дня у головному корпусі ВНЗ. За годину рятувальникам вдалося ліквідувати займання. Усі деталі та що відомо про причини пожежі – у матеріалі.

Звідки почалася пожежа

О 12.25 в університеті спрацювала пожежна сигналізація. На місце виїхали підрозділи ДСНС за підвищеним номером виклику у складі восьми відділень на автоцистернах та двох автодрабинах, загалом – близько 50 рятувальників.

Займання сталося у підсобному приміщенні між першим та другим поверхами головного 11-поверхового корпусу навчального закладу на майдані Свободи, 4. Спостерігалося сильне задимлення.

Ще до прибуття рятувальників адміністрація унівеситету організувала евакуацію студентів та викладачів – з будівлі самостійно вийшли 300 людей. Жертв та постраждалих вдалося уникнути.

Як ліквідували пожежу

Вже на місця бійці ДСНС з’ясували, що у підсобному приміщенні горіли меблі та речі на площі 30 кв. м. Поширення вогню на інші приміщення, зокрема й на актову залу, вдалося уникнути.

Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання і зору. Гасіння ускладнював звужений підхід до приміщення, тому диму нікуди було подітися.

Пожежу локалізовано о 13.00, а повністю ліквідовано о 13.30.

Що відомо про причини пожежі

Рятувальники наразі встановлюють причини виникнення пожежі в університеті та розмір заподіяних збитків.

Водночас студенти ВНЗ у соцмережах пишуть про те, що пожежа в Каразіна почалася через проблеми з електродротами в одному з комп’ютерів. Нібито саме вони помітили дим з-під столу.


Пожежа у Харківському національному університеті імені Каразіна спалахнула 13 січня у підсобному приміщенні актового залу на другому поверсі. Викладачів та студентів евакуювали, жертв та постраждалих немає.

За годину бійцям ДСНС вдалося ліквідувати пожежу на площі 30 кв. м.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-13 17:18:27

Магазин Автозапчастин м.Ніжин