Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Евакуація з Києва: розклад поїздів на 15 березня 2022

Евакуаційні потяги з Києва – розклад  на 15 березня 2022 року. Від сьогодні Укрзализниця вводить стабільний графік руху поїздів, який будет дійсний до 27 березня 2022. За додатковими рейсами та змінами у розкладі слідкуйте на https://uz-vezemo.com/.

  • 1:36 – №17/18 Ужгород – Харків-Пас.
  • 1:36 – №15/16 Рахів – Харків-Пас.
  • 2:30 – №21/22 Трускавець – Харків-Пас.
  • 3:42 – №21/22 Харків-Пас. – Трускавець
  • 4:01 – №130/129 Ворохта – Кременчук
  • 4:01 – №149/150 Чернівці – Полтава Півд
  • 5:40 – №114/113 Львів – Лиман
  • 5:40 – №142/141 Львів – Лиман
  • 8:00 – №705 Дарниця – Львів
  • 11:46 – №45/46 Ужгород – Краматорськ
  • 13:09 – №114/113 Лиман – Львів
  • 13:09 – №142/141 Лиман – Львів
  • 14:07 – №749/750 Київ-Пас – Івано-Франківськ
  • 14:25 – №769/770 Київ-Пас – Кам’янець-Подільський
  • 14:25 – №757/758 Київ-Пас – Могилів-Подільський
  • 15:02 – №55/56 Київ-Пас – Рахів
  • 17:07 – №743 Дарниця – Львів
  • 17:09 – №13/14 Київ-Пас – Солотвино
  • 17:42 – №790/789 Київ-Пас – Кропивницький
  • 17:42 – №792/791 Київ-Пас – Кременчук
  • 18:30 – №81/82 Київ-Пас – Ужгород
  • 19:06 – №43/44 Київ-Пас – Івано-Франківськ
  • 19:13 – №67/68 Київ-Пас – Варшава
  • 19:48 – №95/96 Київ-Пас – Рахів
  • 20:12 – №49/50 Київ-Пас – Трускавець
  • 20:21 – №57/59 Київ-Пас – Ворохта
  • 20:21 – №60/58 Київ-Пас – Чоп
  • 21:07 – №38/37 Київ-Пас – Запоріжжя-1
  • 21:08 – №29/30 Київ-Пас – Ужгород
  • 21:15 – №105/106 Київ-Пас – Одеса-Головна
  • 21:22 – №98/97 Київ-Пас – Ковель
  • 21:28 – №76/75 Київ-Пас – Кривий Ріг-Головний
  • 21:33 – №130/129 Кременчук – Ворохта
  • 21:33 – №149/159 Полтава Півд – Чернівці
  • 21:50 – №15/16 Харків-Пас. – Рахів
  • 21:50 – №17/18 Харків-Пас. – Ужгород
  • 22:22 – №7/8 Київ-Пас – Чернівці
  • 22:27 – №45/46 Краматорськ – Ужгород
  • 22:37 – №91/92 Київ-Пас – Львів
  • 22:49 – №138/137 Хмельницький – Лиман
  • 23:46 – №771/772 Київ-Пас – Хмельницький

Повний список евакуаційних поїздів в Україні та розклад Укрзалізниці.

Для українців, які евакуювалися або хочуть виїхати з міст, де йдуть активні бойові дії, Факти ICTV зібрали всю необхідну інформацію в спецтемі Допомога. Тут ви знайдете інформацію про те, як виїхати за кордон, де отримати гуманітарну допомогу, як допомогти біженцям і ЗСУ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-15 02:10:46

Магазин Автозапчастин м.Ніжин