Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Евакуація з Києва: розклад поїздів на 11 квітня 2022

Евакуаційні потяги з Києва – розклад на 11 квітня 2022 року.  За додатковими рейсами та змінами у розкладі стежте на https://uz-vezemo.com/.

Розклад потягів з Києва

  • 02:50 – 21/22 Трускавець – Харків-Пас
  • 03:42 2/1 Харків-Пас – Івано-Франківськ
  • 05:38 138/137 Лозова – Хмельницький
  • 05:40 142/141 Львів – Лозова
  • 08:00 722 Київ-Пас – Харків-Пас
  • 08:30 715/716 Київ-Пас – Пшемисль
  • 11:46 45/46 Ужгород – Лозова
  • 12:17 885 Київ-Пас – Рівне
  • 13:09 142/141 Лозова – Львів
  • 14:07 749/750 Київ-Пас – Івано-Франківськ
  • 14:07 749/750 Київ-Пас – Відень
  • 14:25 769/770 Київ-Пас – Кам’янець-Подільський
  • 15:02 55/56 Київ-Пас – Рахів
  • 15:17 867 Київ-Пас – Гречани
  • 17:09 13/14 Київ-Пас – Солотвино
  • 17:42 790/789 Київ-Пас – Кропивницький
  • 17:42 792/791 Київ-Пас – Кременчук
  • 18:30 81/82 Київ-Пас – Ужгород
  • 19:06 44/43 Київ-Пас – Івано-Франківськ
  • 19:13 67/68 Київ-Пас – Варшава
  • 19:13 909/910 Київ-Пас – Хелм
  • 19:48 95/96 Київ-Пас – Рахів
  • 20:05 29/30 Київ-Пас – Ужгород
  • 20:12 49/50 Київ-Пас – Трускавець
  • 20:21 57/59 Київ-Пас – Ворохта
  • 20:21 60/58 Київ-Пас – Чоп
  • 21:07 38/37 Київ-Пас – Запоріжжя-1
  • 21:15 105/106 Київ-Пас – Одеса-Головна
  • 21:22 97/98 Київ-Пас – Ковель
  • 21:28 76/75 Київ-Пас – Кривий Ріг
  • 21:54 264/263 Київ-Пас – Харків-Пас
  • 22:22 7/8 Київ-Пас – Чернівці
  • 22:27 46/45 Лозова – Ужгород
  • 22:37 91/92 Київ-Пас – Львів
  • 23:18 138/137 Хмельницький – Лозова
  • 23:46 771/772 Київ-Пас – Хмельницький
  • 23:59 139/140 Київ-Пас – Кам’янець-Подільський

Усі зміни в розкладі евакуаційних потягів Укрзалізниця оперативно публікує у своєму Telegram-каналі. Повний список евакуаційних поїздів в Україні та розклад Укрзалізниці.

Для українців, які евакуювалися або хочуть виїхати з міст, де йдуть активні бойові дії, Факти ICTV зібрали всю необхідну інформацію в спецтемі Допомога.

Тут ви знайдете інформацію про те, як виїхати за кордон, де отримати гуманітарну допомогу, як допомогти біженцям і ЗСУ.

Фото: Укрзалізниця

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-11 03:34:46

Магазин Автозапчастин м.Ніжин