Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Евакуація з Києва: розклад поїздів на 10 квітня 2022

Евакуаційні потяги з Києва – розклад на 10 квітня 2022 року.  За додатковими рейсами та змінами у розкладі стежте на https://uz-vezemo.com/.

Розклад потягів з Києва

  • 02:00 – 111/112 Харків-Пас – Львів
  • 04:02 – 21/22 – Харків-Пас – Трускавець
  • 04:16 – 1/2 Івано-Франківськ – Харків-Пас
  • 05:38 – 138/137 Лозова – Хмельницький
  • 05:40 – 142/141 Львів – Лозова
  • 08:00 – 722 Київ-Пас – Харків-Пас
  • 08:30 – 715/716 Київ-Пас – Пшемисль
  • 11:46 – 45/46 Ужгород – Лозова
  • 12:17 – 885 Київ-Пас – Рівне
  • 13:09 – 142/141 Лозова – Львів
  • 14:07 – 749/750 Київ-Пас – Івано-Франківськ
  • 14:07 – 749/750 Київ-Пас – Відень
  • 14:25 – 769/770 Київ-Пас – Кам’янець- Подільський
  • 15:02 – 55/56 Київ-Пас – Рахів
  • 15:17 – 867 Київ-Пас – Гречани
  • 17:09 – 13/14 Київ-Пас – Солотвино
  • 17:42 – 790/789 Київ-Пас – Кропивницький
  • 17:42 – 792/791 Київ-Пас – Кременчук
  • 18:30 – 81/82 Київ-Пас – Ужгород
  • 19:06 – 44/43 Київ-Пас – Івано-Франківськ
  • 19:13 – 67/68 Київ-Пас – Варшава
  • 19:13 – 909/910 Київ-Пас – Хелм
  • 19:48 – 95/96 Київ-Пас – Рахів
  • 20:05 – 29/30 Київ-Пас – Ужгород
  • 20:12 – 49/50 Київ-Пас – Трускавець
  • 20:21 – 57/59 Київ-Пас – Ворохта
  • 20:21 – 60/58 Київ-Пас – Чоп
  • 21:07 – 38/37 Київ-Пас – Запоріжжя-1
  • 21:15 – 105/106 Київ-Пас – Одеса-Головна
  • 21:22 – 97/98 Київ-Пас – Ковель
  • 21:28 – 76/75 Київ-Пас – Кривий Ріг
  • 21:54 – 264/263 Київ-Пас – Харків-Пас
  • 22:22 – 7/8 Київ-Пас – Чернівці
  • 22:27 – 46/45 Лозова – Ужгород
  • 22:37 – 91/92 Київ-Пас – Львів
  • 23:18 – 138/137 Хмельницький – Лозова
  • 23:46 – 771/772 Київ-Пас – Хмельницький

Усі зміни в розкладі евакуаційних потягів Укрзалізниця оперативно публікує у своєму Telegram-каналі. Повний список евакуаційних поїздів в Україні та розклад Укрзалізниці.

Для українців, які евакуювалися або хочуть виїхати з міст, де йдуть активні бойові дії, Факти ICTV зібрали всю необхідну інформацію в спецтемі Допомога.

Тут ви знайдете інформацію про те, як виїхати за кордон, де отримати гуманітарну допомогу, як допомогти біженцям і ЗСУ.

Фото: Укрзалізниця

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-10 03:44:46

Магазин Автозапчастин м.Ніжин