Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Евакуаційні поїзди з Харкова – розклад та рейси на 11 квітня 2022

Укрзалізниця опублікувала список евакуаційних поїздів з Харкова на 11 квітня 2022 року. За всіма змінами в розкладі стежте на сайті https://uz-vezemo.com/.

Розклад потягів з Харкова

  • 07:50 138/137 Хмельницький – Лозова
  • 08:30 753 Харків-Пас – Львів
  • 10:05 264/263 Харків-Пас – Київ-Пас
  • 11:00 741 Харків-Пас -Львів
  • 11:30 209/210 Харків-Пас – Івано-Франківськ
  • 12:06 46/45 Лозова – Ужгород
  • 13:05 723 Харків-Пас – Київ-Пас
  • 14:58 17/18 Полтава Півд. – Ім. Т.Шевченка
  • 19:27 795/796 Харків-Пас – Дніпро
  • 21:08 2/1 Харків-Пас – Івано-Франківськ
  • 21:26 138/137 Лозова – Хмельницький
  • 21:43 8/7 Харків-Пас – Одеса-Головна
  • 22:10 45/46 Ужгород – Лозова

Усі зміни в розкладі евакуаційних потягів Укрзалізниця оперативно публікує у своєму Telegram-каналі.

Для українців, які евакуювалися або хочуть виїхати з міст, де тривають активні бойові дії, Факти ICTV зібрали всю необхідну інформацію у спецтемі Допомога.

Тут ви знайдете інформацію про те, як виїхати за кордон, де отримати гуманітарну допомогу, як допомогти біженцям та ЗСУ.

Фото: Укрзалізниця

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-11 03:49:09

Магазин Автозапчастин м.Ніжин