Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Евакуаційні поїзди з Харкова – розклад та рейси на 10 квітня 2022

Укрзалізниця опублікувала список евакуаційних поїздів з Харкова на 10 квітня 2022 року. За всіма змінами в розкладі стежте на сайті https://uz-vezemo.com/.

Розклад потягів з Харкова

  • 07:50 – 138/137 Хмельницький – Лозова
  • 08:30 – 753 Харків-Пас – Львів
  • 10:05 – 264/263 Харків-Пас – Київ-Пас
  • 11:00 – 741 Харків-Пас – Львів
  • 11:30 – 209/210 Харків-Пас – Івано-Франківськ
  • 12:06 – 46/45 Лозова – Ужгород
  • 14:58 – 15/16 Харків-Пас – Івано-Франківськ
  • 16:13 – 111/112 Харків-Пас – Львів
  • 19:27 – 795/796 Харків-Пас – Дніпро
  • 20:15 – 21/22 Харків-Пас – Трускавець
  • 21:26 – 138/137 Лозова – Хмельницький
  • 21:43 – 8/7 Харків-Пас – Одеса-Головна
  • 22:10 – 45/46 Ужгород – Лозова

Усі зміни в розкладі евакуаційних потягів Укрзалізниця оперативно публікує у своєму Telegram-каналі.

Для українців, які евакуювалися або хочуть виїхати з міст, де тривають активні бойові дії, Факти ICTV зібрали всю необхідну інформацію у спецтемі Допомога.

Тут ви знайдете інформацію про те, як виїхати за кордон, де отримати гуманітарну допомогу, як допомогти біженцям та ЗСУ.

Фото: Укрзалізниця

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-10 03:46:09

Магазин Автозапчастин м.Ніжин