Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Евакуаційні потяги на 28 квітня 2022: напрямки та розклад рейсів

Від початку російського вторгнення в Україну Укрзалізниця щодня виконує евакуаційні рейси, щоб допомогти громадянам виїхати з міст, які потрапляють під обстріли агресора.

28 квітня потяги по станції Київ будуть курсувати за таким розкладом:

  • 02:00 111/112 Харків-Пас – Львів
  • 04:02 21/22 Харків-Пас – Трускавець
  • 06:30 174/173 Дніпро – Запоріжжя-1
  • 07:20 786/785 Київ-Пас – Шостка
  • 08:00 722 Київ-Пас – Харків-Пас
  • 08:03 50/49 Трускавець – Київ-Пас
  • 08:30 715/716 Київ-Пас – Пшемисль
  • 12:11 749/750 Київ-Пас – Івано-Франківськ
  • 12:17 885 Київ-Пас – Рівне
  • 14:07 749/750 Київ-Пас – Відень
  • 14:20 45/46 Ужгород – Лозова
  • 14:25 769/770 Київ-Пас – Кам’янець- Подільський
  • 14:41 779/780 Київ-Пас – Суми
  • 15:02 55/56 Київ-Пас – Рахів
  • 15:17 867 Київ-Пас – Гречани
  • 15:18 702 Київ-Пас – Чернігів
  • 17:09 13/14 Київ-Пас – Солотвино
  • 17:42 790/789 Київ-Пас – Кропивницький
  • 17:42 792/791 Київ-Пас – Кременчук
  • 18:30 81/82 Київ-Пас – Ужгород
  • 19:06 44/43 Київ-Пас – Івано-Франківськ
  • 19:13 67/68 Київ-Пас – Варшава
  • 19:48 95/96 Київ-Пас – Рахів
  • 20:05 29/30 Київ-Пас – Ужгород
  • 20:12 49/50 Київ-Пас – Трускавець
  • 20:21 57/59 Київ-Пас – Ворохта
  • 20:21 60/58 Київ-Пас – Чоп
  • 21:07 38/37 Київ-Пас – Запоріжжя-1
  • 21:15 105/106 Київ-Пас – Одеса-Головна
  • 21:22 97/98 Київ-Пас – Ковель
  • 21:28 76/75 Київ-Пас – Кривий Ріг
  • 21:54 164/163 Київ-Пас – Харків-Пас
  • 22:22 7/8 Коломия – Чернівці
  • 22:37 91/92 Київ-Пас – Львів
  • 22:38 46/45 Лозова – Ужгород
  • 23:05 174/173 Вінниця – Запоріжжя-1
  • 23:59 139/140 Київ-Пас – Кам’янець- Подільський

Рейси по станції Одеса 28 квітня 2022

  • 15:00 26/25 Одеса-Головна – Рахів
  • 18:13 78/77 Вінниця – Ковель
  • 18:22 35/36 Одеса-Головна – Пшемисль
  • 18:22 38/37 Одеса-Головна – Ужгород
  • 20:49 136/135 Одеса-Головна – Чернівці
  • 21:31 12/11 Одеса-Головна – Львів
  • 21:56 54/53 Одеса-Головна – Дніпро
  • 21:56 564/563 Одеса-Головна – Кривий Ріг
  • 22:03 105/106 Одеса-Головна – Київ-Пас
  • 22:25 8/7 Кропивницький – Харків-Пас
  • 22:32 238/237 Одеса-Головна – Ужгород
  • 23:28 117/118 Одеса-Головна – Ізмаіл

Рейси по станції Харків на 28 квітня 2022

  • 08:30 753 Харків-Пас – Львів
  • 11:30 229/230 Харків-Пас – Ужгород
  • 13:55 46/45 Лозова – Ужгород
  • 14:58 15/16 Харків-Пас – Івано-Франківськ
  • 16:13 111/112 Харків-Пас – Львів
  • 19:27 795/796 Харків-Пас – Дніпро
  • 20:15 21/22 Харків-Пас – Трускавець
Рейси по станції Дніпро на 28 квітня 2022
  • 05:00 38/37 Київ-Пас – Запоріжжя-1
  • 05:28 85/86 Вінниця – Запоріжжя-1
  • 06:23 796/795 Дніпро – Лозова
  • 09:02 174/173 Вінниця – Запоріжжя-1
  • 09:27 5/6 Івано-Франківськ – Запоріжжя-1
  • 14:26 41/42 Дніпро – Ім. Т.Шевченка
  • 16:39 4/3 Запоріжжя-1 – Львів
  • 17:00 797 Дніпро – Львів
  • 17:30 232/231 Дніпро – Львів
  • 20:24 174/173 Дніпро – Запоріжжя-1
  • 21:26 86/85 Запоріжжя-1 – Львів
  • 21:36 88/87 Олександрія – Ковель
  • 21:57 92/91 П’ятихатки – Одеса-Головна
  • 23:26 38/37 Запоріжжя-1 – Київ-Пас
Рейси по станції Вінниця на 28 квітня 2022
  • 00:28 105/106 Київ-Пас – Одеса-Головна
  • 00:58 78/77 Вінниця – Ковель
  • 03:10 41/42 Дніпро – Ім. Т.Шевченка
  • 03:42 57/59 Ворохта – Київ-Пас
  • 03:42 60/58 Чоп – Козятин
  • 03:54 105/106 Одеса-Головна – Київ-Пас
  • 04:31 81/82 Ужгород – Київ-Пас
  • 04:42 50/49 Трускавець – Київ-Пас
  • 05:11 111/112 Харків-Пас – Львів
  • 06:03 56/55 Рахів – Київ-Пас
  • 06:47 769/770 Кам’янець- Подільський – Київ-Пас
  • 06:54 21/22 Харків-Пас – Трускавець
  • 07:53 715/716 Пшемисль – Київ-Пас
  • 09:39 86/85 Запоріжжя-1 – Тернопіль
  • 10:09 174/173 Дніпро – Запоріжжя-1
  • 11:25 715/716 Київ-Пас – Пшемисль
  • 17:20 769/770 Київ-Пас – Кам’янець- Подільський
  • 17:43 85/86 Вінниця – Хмельницький
  • 18:07 55/56 Київ-Пас – Рахів
  • 18:59 174/173 Вінниця – Запоріжжя-1
  • 19:05 42/41 Львів – Дніпро
  • 21:56 81/82 Київ-Пас – Ужгород
  • 23:17 49/50 Київ-Пас – Трускавець
  • 23:26 57/59 Київ-Пас – Ворохта
  • 23:26 60/58 Київ-Пас – Чоп

Рейси по станції Запоріжжя на 28 квітня 2022

  • 11:30 219/220 Запоріжжя-1 – Львів
  • 12:20 120/119 Запоріжжя-1 – Львів
  • 14:45 4/3 Запоріжжя-1 – Львів
  • 17:45 174/173 Дніпро – Запоріжжя-1
  • 19:17 86/85 Запоріжжя-1 – Тернопіль
  • 21:38 38/37 Запоріжжя-1 – Київ-Пас

Рейси по станції Полтава на 28 квітня 2022

  • 11:30 219/220 Запоріжжя-1 – Львів
  • 12:20 120/119 Запоріжжя-1 – Львів
  • 14:45 4/3 Запоріжжя-1 – Львів
  • 17:45 174/173 Дніпро – Запоріжжя-1
  • 19:17 86/85 Запоріжжя-1 – Львів
  • 19:27 88/87 Олександрія – Ковель
  • 21:38 38/37 Запоріжжя-1 – Київ-Пас

Усі зміни в розкладі евакуаційних потягів Укрзалізниця оперативно публікує у своєму Telegram-каналі.

Фото: Укрзалізниця

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-28 03:55:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин