Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Евакуаційні потяги на 11 квітня 2022: напрямки та розклад рейсів

Від початку російського вторгнення в Україну Укрзалізниця щодня виконує евакуаційні рейси, щоб допомогти громадянам виїхати з міст, які потрапляють під обстріли агресора.

11 квітня потяги по станції Київ курсуватимуть за таким розкладом:

  • 02:50 – 21/22 Трускавець – Харків-Пас
  • 03:42 2/1 Харків-Пас – Івано-Франківськ
  • 05:38 138/137 Лозова – Хмельницький
  • 05:40 142/141 Львів – Лозова
  • 08:00 722 Київ-Пас – Харків-Пас
  • 08:30 715/716 Київ-Пас – Пшемисль
  • 11:46 45/46 Ужгород – Лозова
  • 12:17 885 Київ-Пас – Рівне
  • 13:09 142/141 Лозова – Львів
  • 14:07 749/750 Київ-Пас – Івано-Франківськ
  • 14:07 749/750 Київ-Пас – Відень
  • 14:25 769/770 Київ-Пас – Кам’янець-Подільський
  • 15:02 55/56 Київ-Пас – Рахів
  • 15:17 867 Київ-Пас – Гречани
  • 17:09 13/14 Київ-Пас – Солотвино
  • 17:42 790/789 Київ-Пас – Кропивницький
  • 17:42 792/791 Київ-Пас – Кременчук
  • 18:30 81/82 Київ-Пас – Ужгород
  • 19:06 44/43 Київ-Пас – Івано-Франківськ
  • 19:13 67/68 Київ-Пас – Варшава
  • 19:13 909/910 Київ-Пас – Хелм
  • 19:48 95/96 Київ-Пас – Рахів
  • 20:05 29/30 Київ-Пас – Ужгород
  • 20:12 49/50 Київ-Пас – Трускавець
  • 20:21 57/59 Київ-Пас – Ворохта
  • 20:21 60/58 Київ-Пас – Чоп
  • 21:07 38/37 Київ-Пас – Запоріжжя-1
  • 21:15 105/106 Київ-Пас – Одеса-Головна
  • 21:22 97/98 Київ-Пас – Ковель
  • 21:28 76/75 Київ-Пас – Кривий Ріг
  • 21:54 264/263 Київ-Пас – Харків-Пас
  • 22:22 7/8 Київ-Пас – Чернівці
  • 22:27 46/45 Лозова – Ужгород
  • 22:37 91/92 Київ-Пас – Львів
  • 23:18 138/137 Хмельницький – Лозова
  • 23:46 771/772 Київ-Пас – Хмельницький
  • 23:59 139/140 Київ-Пас – Кам’янець-Подільський

Рейси по станції Одеса 11 квітня 2022

  • 14:15 26/25 Одеса-Головна – Рахів
  • 17:14 92/91 Одеса-Головна – Лозова
  • 18:22 35/36 Одеса-Головна – Пшемисль
  • 18:22 38/37 Одеса-Головна – Ужгород
  • 21:31 12/11 Одеса-Головна – Львів
  • 22:03 105/106 Одеса-Головна – Київ-Пас
  • 22:25 8/7 Одеса-Головна – Харків-Пас

Рейси по станції Полтава 11 квітня 2022 

Полтава Південна:

  • 07:27 8/7 Одеса-Головна – Харків-Пас
  • 10:41 16/15 Львів – Харків-Пас
  • 14:15 149/150 Знам’янка – Чернівці
  • 17:41 17/18 Полтава Півд. – Ім. Т.Шевченка
  • 23:42 8/7 Харків-Пас Одеса-Головна

Полтава Київська:

  • 03:11 264/263 Київ-Пас – Харків-Пас
  • 09:32 111/112 Львів – Харків-Пас
  • 12:54 264/263 Харків-Пас – Київ-Пас
  • 23:20 2/1 Харків-Пас – Івано-Франківськ

Рейси по станції Харків 11 квітня 2022 

  • 07:50 138/137 Хмельницький – Лозова
  • 08:30 753 Харків-Пас – Львів
  • 10:05 264/263 Харків-Пас – Київ-Пас
  • 11:00 741 Харків-Пас -Львів
  • 11:30 209/210 Харків-Пас – Івано-Франківськ
  • 12:06 46/45 Лозова – Ужгород
  • 13:05 723 Харків-Пас – Київ-Пас
  • 14:58 17/18 Полтава Півд. – Ім. Т.Шевченка
  • 19:27 795/796 Харків-Пас – Дніпро
  • 21:08 2/1 Харків-Пас – Івано-Франківськ
  • 21:26 138/137 Лозова – Хмельницький
  • 21:43 8/7 Харків-Пас – Одеса-Головна
  • 22:10 45/46 Ужгород – Лозова

Рейси по станції Вінниця 11 квітня 2022 

  • 00:23 105/106 Київ-Пас – Одеса-Головна
  • 02:33 771/772 Київ-Пас – Хмельницький
  • 03:16 78/77 Вінниця – Одеса-Головна
  • 03:52 105/106 Одеса-Головна – Київ-Пас
  • 04:31 81/82 Ужгород – Київ-Пас
  • 04:32 50/49 Трускавець – Київ-Пас
  • 06:42 769/770 Кам’янець-Подільський – Київ-Пас
  • 07:53 715/716 Пшемисль – Київ-Пас
  • 11:25 715/716 Київ-Пас – Пшемисль
  • 16:39 771/772 Хмельницький – Київ-Пас
  • 17:15 769/770 Київ-Пас – Кам’янець-Подільський
  • 17:43 85/86 Львів – Запоріжжя-1
  • 21:45 81/82 Київ-Пас – Ужгород
  • 23:14 49/50 Київ-Пас – Трускавець

Рейси по станції Запоріжжя 11 квітня 2022 

  • 12:20 120/119 Запоріжжя-1 – Львів
  • 14:45 6/5 Запоріжжя-1 – Івано-Франківськ
  • 21:38 38/37 Запоріжжя-1 – Кам ́янське-Пасажирська

Рейси по станції Дніпро на 11 квітня 2022

  • 04:12 92/91 Одеса-Головна – Лозова
  • 05:00 38/37 Київ-Пас – Запоріжжя-1
  • 05:57 85/86 Львів – Запоріжжя-1
  • 05:57 87/88 Ковель – Запоріжжя-1
  • 06:23 796/795 Дніпро – Лозова
  • 09:27 3/4 Львів – Запоріжжя-1
  • 10:30 901/902 Дніпро – Хелм
  • 14:26 41/42 Дніпро – Трускавець
  • 16:39 6/5 Запоріжжя-1 – Івано-Франківськ
  • 17:00 797 Дніпро – Львів
  • 19:10 54/53 Дніпро – Одеса-Головна
  • 23:26 38/37 Запоріжжя-1 – Кам’янське-Пасажирська

Додаткові евакуаційні рейси на 11 квітня 2022 

Покровськ:

10:00 – 240/239 Покровськ – Тернопіль
14:00 – 241/242 Покровськ – Львів
16:30 – 234/233 Покровськ – Чоп
17:30 – 225/226 Покровськ – Чернівці

Львів:

14:00 – 241/242 Львів – Дніпро
22:00 – 274/273 Львів – Полтава Півд

Інші:

06:00 – 209/210 Івано-Франківськ – Харків-Пас.
08:30 – 240/239 Тернопіль – Дніпро
11:20 – 274/273 Слов’янськ – Львів
11:30 – 209/210 Харків-Пас. – Івано-Франківськ
14:00 – 5501 Новозолотарівка – Лозова
21:30 – 236/235 Чернівці – Київ-Пас
23:30 – 234/233 Чоп – Дніпро

Усі зміни в розкладі евакуаційних потягів Укрзалізниця оперативно публікує у своєму Telegram-каналі.

Фото: Укрзалізниця

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-11 04:17:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин