Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Еріксена виписали з лікарні після установки кардіостимулятора

Футболіста збірної Данії та міланського Інтера Крістіана Еріксена виписали з лікарні.

29-річний півзахисник успішно переніс операцію на серці, яку провели йому 17 червня. Еріксену встановили спеціальний апарат – кардіовертер-дефібрилятор (ІКД).

Цей пристрій поєднує функцію кардіостимуляції та запобігає раптовій зупинці серця.

Схожу процедуру з установки ІКД кілька років тому пережив захисник Аякса та збірної Нідерландів Дейлі Блінд, який продовжує виступати на професійному рівні. Втім в Італії особам, котрим встановлений такий апарат, заборонено займатися професійним спортом.

Найбільша небезпека його встановлення для професійного спортсмена полягає у тому, що у разі жорсткого зіткнення апарат може пошкодитися та призвести до повторної зупинки серця.

Поки ж на Еріксена чекатиме кілька місяців реабілітації перш ніж він ухвалюватиме рішення щодо продовження своєї кар’єри.

Інцидент з Еріксеном

Під час матчу першого туру групового етапу Євро-2020 між командами Данії та Фінляндії Крістіан Еріксен раптово впав на поле, втративши свідомість. Гравець пережив зупинку серця.

Матч призупинили, а футболіста екстрено госпіталізували до лікарні. Згодом його стан стабілізувався, а лікарі порадили йому встановити кардіостимулятор.

Джерело: Данський футбольний союз

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-18 22:25:03