Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Емінем нагодував гостей на відкритті власної закусочної

Американський реп-виконавець Емінем відкрив власну італійську закусочну Mom’s Spaghetti у центрі Детройту. На відкритті закладу артист особисто обслуговував перших гостей.

За кілька годин до відкриття перед рестораном вишикувалася велика черга з шанувальників Емінема. А поява артиста виявилася справжнім сюрпризом для фанатів.

На відео у соціальних мережах можна побачити, як Емінем обіймається з гостями закладу, спілкується та робить спільні фото.

– Це була мрія всього мого життя. Зустрітися з Емом, сфотографуватися з ним, поговорити з ним, обійняти його і отримати автограф. Ем залишив автограф на моїй коробочці з порцією Mom’s Spaghetti. І я плакала від щастя, – сказала 24-річна фанатка Ерін Фаррер.

У закусочній Емінема кількість місць обмежена, тому артист обслуговував гостей через спеціальне віконечко.

У закладі репера можна спробувати спагетті, пасту з фрикадельками й сендвічі з макаронами.

Також на території є магазин The Trailer, де можна придбати лімітований мерч співака.

Нещодавно пасербиця Емінема Вітні Лейн оголосила себе небінарною персоною, змінивши ім’я на Стіві Лейн.

В одному з постів вона попросила звертатися до неї і в жіночому, і в чоловічому роді, а також у множині. На останніх відео у соціальних мережах Стіві з’являється з короткою стрижкою і в незвичайному вбранні.

Нагадаємо, що репер усиновив Вітні Лейн (Стіві) ще у 2005 році, після возз’єднання зі своєю колишньою дружиною Кім Скотт.

Джерело: The Detroit NewsДжерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-30 19:04:10

Магазин Автозапчастин м.Ніжин