Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Електрики КП “ВУКГ”долучились до капітального ремонту центральної алеї по вулиці Шевченка!

Капітальний ремонт центральної алеї по вулиці Шевченка у повному розпалі. Нагадаємо, що ремонт виконується на пішохідній зоні на проміжку від площі ім. І. Франка до перехрестя з вулицею Козача в м. Ніжині.

Крім робіт з улаштування земляного полотна, поливального водопроводу, пішохідної зони, огородження та озеленення, по всій алеї буде встановлено сучасне освітлення. Освітлення алеї буде включати в себе опори освітлювальні ROSAS-31 А з двома світильниками ROSA OS-1 E/Z PMMA і консоллю Rosa “2 (згідно тендерної документації).

Загалом, буде встановлено 37 таких опор та 74 світильники, а поки, що цех з освітлення вулиць комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” провів перший важливий етап по якісному електричному живленню освітлення алеї. Силами працівників підприємства було прокладено дві підземні кабельні лінії живлення майбутніх ліхтарів, кожна з яких складає 400 метрів. Якість виконання робіт контролювалась начальником та головним енергетиком дільниці вуличного освітлення міста  Віталієм Оленченко та головним інженером Сергієм Бакановим.  

Роботи виконано оперативно та якісно, що в свою чергу дасть можливість стабільно працювати новому освітленню по вулиці Шевченка.

Unenizh.org.ua
2021-10-11 16:48:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин