Місто і регіон

Електрики КП “ВУКГ” підвищують безпеку пішохідних переходів.

Пішохідні переходи завжди були і є ділянками проїзної частини з підвищеним ступенем уваги та небезпеки. І головна причина не у відсутності знаків дорожнього руху чи відповідній розмітці, а у “поведінці” деяких автолюбителів та мотоциклістів.

У Ніжині після модернізаційно – реконструкційних заходів на центральних вулицях, до впорядкованих тротуарів та пішохідних переходів, працівниками з дільниці освітлення вулиць комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”, було встановлено спеціалізовані світлофори.

З метою додаткового привернення уваги водіїв до пішохідних переходів по вулицям Шевченка і Незалежності, було встановлено п’ять світлових консолей, одну стійку та підключено світлофори до ліній вуличного освітлення за допомогою захищених кабелів живлення. Консолі містять два світлофори та ліхтарі додаткового підсвічення території переходу. Світлофори починають працювати одночасно в роботою вуличного освітлення в режимі мигання ліхтарів помаранчевого кольору, а помаранчевий на рівні з жовтим кольором, як відомо, згідно Правил дорожнього руху, є кольорами уваги.

Попередньо, працівниками з благоустрою КП “ВУКГ” проведено підрізання гілок з дерев, що заважали безпечній роботі мереж вуличного освітлення та роботі світлофорів та спричиняли короткі замикання і пошкодження кабелів живлення по вулиці Незалежності.

Такі заходи значно підвищать безпеку дорожнього руху та попередять дорожньо-транспортні пригоди, а також  забезпечать безпечний перехід мешканців цими пішохідними переходами.

Unenizh.org.ua
2022-10-05 16:22:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин