Електронна система охорони здоров’я: МОЗ передав концепцію на розгляд

Міністерство охорони здоров’я передало на розгляд Кабінету міністрів концепцію розвитку електронної системи охорони здоров’я.
Про це на брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер.
– Станом на сьогодні за результатами роботи робочої групи було розроблено проект концепції (електронної системи охорони здоров’я, – Ред.), який вже знаходиться у Кабінеті міністрів, і ми сподіваємося, що найближчим часом він буде винесений на засідання уряду і розглянутий, – зазначив Кучер.
Він додав, що робоча група також напрацювала план заходів з реалізації концепції електронної системи охорони здоров’я.
В Україні вдосконалюють онлайн-інструменти для протидії поширенню коронавірусної інфекції, зокрема додаток Вдома, завдяки якому контролюють дотримання режиму самоізоляції громадянами.
У додатку передбачена функція, яка дозволить покинути місце самоізоляції на короткий період, наприклад, для походу до аптеки чи вигулу улюбленця. Крім того, стане можливим моніторинг контактних осіб для перевірки у них наявності симптомів хвороби.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-09 12:12:07