Місто і регіон

Електронна реєстрація малят скоро може ввійти в життя українців – ПравдаТУТ Ніжин

Зареєструвати новонароджену дитину з домашнього комп’ютера, смартфона чи планшета, а не в задушливих нудних чергах в приміщеннях органів рєєстрації – невдовзі це може стати реальністю.

Проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини (йдеться про запровадження послуги “Електронне малятко”), Кабінет Міністрів схвалив, повідомило видання “Укрінформ”.

Це рішення затвердили на засіданні уряду 6 лютого.

“Ми пропонуємо дати можливість українським громадянам вирішити, яким чином вони хочуть отримати повний спектр послуг щодо реєстрації народження дитини. Йдеться про реєстрацію місця проживання, отримання допомоги при народженні дитини, реєстрацію народження дитини в електронній системі охорони здоров’я, реєстрацію дитини як члена сім’ї, яка сплачує податки, видачу посвідчень батькам багатодітних сімей”, – сказав міністр юстиції Павло Петренко.

Він додав, у разі схвалення цього законопроекту кожна українська родина зможе швидко за допомогою Інтернету владнати ці питання. Найближчим часом цей проект закону буде внесений на розгляд Верховної Ради.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua