Україна і світ

Експерт: Волкер в останніх заявах показує свою різнобічну обізнаність в українських процесах

Експерт: Волкер в останніх заявах показує свою різнобічну обізнаність в українських процесах

Джерело: 112.ua

Спецпредставник США по Україні Курт Волкер в останніх заявах показує свою різнобічну обізнаність в українських процесах. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявила кандидат філософських наук Олександра Решмеділова.

“Дивіться, ось як раз така заяву Волкера показує, що ось у цих кадрових ротаціях безпосередньо американських на території України, хто буде новим послом, чи треба посилюватися Волкеру, чи потрібно йому відокремитися й обрати якусь тимчасову паузу”, – сказала вона.

“Тут він явно йде по шляху того, що він показує свою різнобічну обізнаність в українських процесах, що, незважаючи на те, що лінія Волкер-Сурков була довгий час, скажімо так, неактивна, Волкер продовжував збирати інформацію, курирувати і, скажімо так, виконувати свої обов’язки, тобто, він показує свою, умовно, потрібність, щоб потреба не відпадала безпосередньо на цій посаді”, – додала Решмеділова.

Нагадаємо, Волкер визнав важливість голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука як парламентера між президентом України Петром Порошенком і главою РФ Володимиром Путіним.

Як відомо, з травня 2014 р. Віктор Медведчук вів переговори з представниками “ЛНР” і “ДНР” щодо пошуку шляхів мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Результатом посередницької діяльності переговорної групи стала угода про початок діалогу між ТКГ (до неї входять представники ОБСЄ, України та Росії), “ДНР” і “ЛНР”. 23 і 27 червня 2014 року в цьому форматі пройшли два раунди консультацій, результатом яких стала угода про введення режиму припинення вогню.

Нагадаємо, в грудні минулого року відбувся наймасштабніший обмін за формулою “306 на 74” (під час підготовки обміну Медведчук зустрічався з президентом РФ Володимиром Путіним і патріархом Кирилом). Як відомо, завдяки участі Віктора Медведчука вдалося звільнити більше 480 українських громадян.

Джерело: www.112.ua