Україна і світ

Експерт щодо низької явки виборців на виборах: Люди втомилися від тотальної політики, її вкрай багато

Кандидат філософських наук

Джерело: 112.ua

Експерт щодо низької явки виборців на виборах: Люди втомилися від тотальної політики, її вкрай багато

Кандидат філософських наук Олександра Решмеділова в ефірі телеканалу “112 Україна” прокоментувала низьку явку виборців на дострокових парламентських виборах. За її словами, люди втомилися від тотальної політики, яку зараз нав’язує не лише телебачення, але і соцмережі.

“Я думаю, що фактор сезонності відіграє серйозну вагому роль. Влітку вибори зазвичай не проводяться. Це форс-мажор, обумовлений політичною ситуацією, політичною кризою”, – відзначила вона.

“Є також інший фактор. Те, шо люди не приходять на вибори – це також позиція, і з цим так само треба рахуватися. Це також відповідь на ті виклики, які є. Вони не знаходять для себе кандидатів, незважаючи на широку палітру не лише партійних проектів, але і величезну кількість мажоритарників. Загалом є втома. Накладання президентської кампанії і парламентської, одна за одною, дають серйозну втому не лише тим, хто занурений в політичний процес, але і тим, хто за ним спостерігає. Люди втомилися від тотальної політики, її вкрай багато. Один з трендів – це нав’язлива політика. Навіть політична реклама. Можна вимкнути телевізор, але ти заходиш в соцмережі і вона тебе там знаходить. Тому політика скрізь і це так само втомлює”, – додала Решмеділова.

Нагадаємо, явка виборців на позачергових виборах у Верховну Раду станом на 20:00 неділі склала 49,84% за обробленими даними з усіх 199 округів.

Джерело: www.112.ua