Україна і світ

Експерт: “Опозиційна платформа – За життя” має не просто високий рейтинг, але і конкретний план врегулювання конфлікту на Донбасі

Експерт: "Опозиційна платформа – За життя" має не просто високий рейтинг, але і конкретний план врегулювання конфлікту на Донбасі

Джерело: 112.ua

“Опозиційна платформа – За життя” має не просто високий рейтинг, але і конкретний план врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” сказав голова Житомирської організації партії “За життя” Микола Янович.

“Опозиційна платформа – За життя” за останніми соціологічними опитуваннями є одним з лідерів перегонів, займає другу позицію після “Слуги народу”, яка буде правлячою партією. Ми представляємо інтереси мільйонів українців, які довіряють “Опозиційній платформі – За життя”. Тому саме презентація на першому кроці неофіційна, оскільки “Опозиційна платформа – За життя” вже зрозуміло, що буде мати велику фракцію у ВРУ і буде представником українського суспільства й законодавчої гілки влади. Тому цей крок є надважливим, бо показує, що наша партія є не просто партією, яка хоче потрапити у парламент, а це партія, яка має високі рейтинги і має конкретний план врегулювання конфлікту на Донбасі. За останніми соціологічними опитуваннями, врегулювання конфлікту на Донбасі, встановлення миру в Україні – це найголовніша, найактуальніша проблема, яка турбує суспільство”, – говорить він.

“Важливим є крок презентації мирного плану, який дійсно є дієвим, чітким планом, який пройшов стадії обговорення не тільки в Україні і в нашій політичній силі, він також пройшов стадії обговорення з невизнаними республіками “ЛНР”, “ДНР” і з РФ. Це показано налагодження діалогу з європарламентаріями, які є одними з головних наших партнерів, і у ЄС показують зацікавленість тим, щоб в Україні нарешті був врегульований конфлікт на Донбасі.
А що у нас відбувається офіційно? Чи ми бачимо чіткий план, якісь обговорення конкретно мирного плану і врегулювання конфлікту на Донбасі? Ми бачимо, що наша нова влада зараз повторює помилки минулої влади. Вона дуже багато говорить про нові формати, про якісь плани, але немає чітких кроків”, – відзначив він.

Нагадаємо, згідно з останніми опитуваннями, що провели Український інститут соціальних досліджень ім. Олександра Яременка і центр “Соціальний моніторинг” до Ради на виборах проходять чотири партії, у лідерах – “Слуга народу” та “Опозиційна платформа – За життя”.

Джерело: www.112.ua