Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ексначальник внутрішньої безпеки СБУ виїхав із України перед вторгненням Росії – Схеми

Ексначальник Головного управління внутрішньої безпеки СБУ, бригадний генерал рад виїхав за кордон за лічені години до повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого.

Зараз його діяльність розслідують правоохоронці за статтею державна зрада. Про це повідомляють журналісти програми Схеми з посиланням на свідчення незалежних один від одного джерел серед правоохоронців.

Андрій Наумов — фігурант низки журналістських розслідувань про контрабандний імпорт та корупційні схеми на митниці. Фігурував у розслідуванні журналістів Схем про набуття елітного майна, не співставного з офіційними доходами держслужбовця.

За словами журналістів, перед початком повномасштабного вторгнення армії РФ Андрій Наумов у супроводі кількох людей залишив Україну 23 лютого. А його родина виїхала раніше.

У другій половині березня за низкою адрес Андрія Наумова відбулися обшуки. Під час них з’ясувалося, що нерухомість Андрія Наумова охороняють співробітники СБУ.

Ймовірно, охорону надали в рамках кримінального провадження від 2021 року щодо можливої підготовки замаху на вбивство Наумова. Цю справу експерти називали “внутрішньою боротьбою” всередині служби.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-30 02:41:36

Магазин Автозапчастин м.Ніжин