Новини Чернігова

Екскомандиру ракетного катеру «Прилуки» повідомлено про підозру у державній зраді

Будівельні матеріали м.Ніжин

Екскомандиру ракетного катеру «Прилуки» повідомлено про підозру у державній зраді

За процесуального керівництва Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону заочно повідомлено про підозру командиру малого ракетного катеру «Вышний Волочёк» збройних сил РФ ‒ колишньому командиру ракетного катеру «Прилуки» ВМС Збройних Сил України за фактом державної зради (ч.1 ст. 111 КК України).

За даними слідства, у травні 2014 року капітан 2 рангу Дмитро Сухар під час тимчасової окупації РФ території Крим, зрадивши військовій присязі на вірність українському народові, відмовився виводити ракетний катер «Прилуки» на материкову територію України та виконувати обов’язки несення військової служби у Збройних Силах України.

У подальшому він проходив військову службу у складі збройних сил РФ на посаді командира малого ракетного катеру «Вышний Волочёк», який з лютого 2022 року бере активну участь у збройній агресії РФ проти України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві.

29.06.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин