Новини Чернігова

Екскаватор керівника «Водоканалу» та зростання тарифу на воду: гідробаталії в Чернігові

«Я, наприклад, вибрав собі новий екскаватор. Права є? – Є», – Сергій Малявко, керівник КП «Чернігівводоканал».

Це керівник «Чернігівводоканалу» готується до трудової реформи на підприємстві. Причина – «старіння» кадрів. Загалом тема зібрання, на якому й звучали такі одкровення, – обговорення тарифу на наступний рік.

«Планові тарифи на 2020 рік зростуть на 21.6%», – Сергій Малявко,  керівник КП «Чернігівводоканал».

Разом водопостачання і водовідведення в приватних будинках становитиме 24 гривні 83 копійки, в багатоквартирних – 25 із половиною гривень. Це з ПДВ. І лише на утримання нинішньої мережі.

–  Про розвиток зовсім не йдеться.

«Якщо ми запровадимо так званий РАБ-тариф, вартість наших послуг може збільшитись разів у три», – Сергій Малявко, керівник КП «Чернігівводоканал».

Зростання зарплат, енергоносіїв, плата за кредитами тощо. Все це і призводить до захмарних платіжок і невтішних прогнозів.

«Як тільки буде зростати електроенергія – буде підвищуватись тариф. Заробітна плата – буде підвищуватись тариф», – Сергій Малявко,  керівник КП «Чернігівводоканал».

Міська влада під час обговорення з лозунгом «усе погано» як може підбадьорює.

«В інших містах ще гірше. Гірше», – Андрій Черненко, заступник чернігівського міського голови.

Чернігівцям фактично байдуже.

«Три особи від громади, ЗМІ та працівники підприємства», – Наталія Музиченко, заступник директора КП «Чернігівводоканал».

Водоканалівці ж самі з собою обговоривши тариф 2020, погодили зростання, яке чекає ще тривала бюрократична процедура затверджень, що призведе до такого собі новорічного «подарунку», який уже, мабуть, нікого не дивує.

21.05.2019
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова