Україна і світ

Екс-президент Польщі назвав формат переговорів Зеленського і Путіна

Екс-президент Польщі назвав формат переговорів Зеленського і Путіна

Майбутній президент України Володимир Зеленський не планує проводити зустріч з російським президентом Володимиром Путіним сам на сам.

За інформацією видання Укрінформ, таку думку висловив екс-президент Польщі Александер Кваснєвський у Варшаві під час наукової конференції.

“Зеленський сказав нам, що не хоче говорити з Путіним сам на сам, а розпочати переговори з ним у рамках “нормандського формату”, тобто разом з канцлером Німеччини та президентом Франції”, – заявив Кваснєвський.

За його словами, таке рішення є правильним, оскільки “такий формат становитиме для нього захисну парасолю, адже зустріч з таким політичним хижаком не була б для нього сприятливою”.

Що потрібно знати про Володимира Зеленського: дивіться відео

Що обіцяє зробити Зеленський на посаді президента?• Подати перший законопроект “Про народовладдя”, який мав би формувати головні завдання для влади, зокрема, через референдуми.

• Пропонує внести законопроекти про зняття недоторканності з президента, народних депутатів, суддів, про імпічмент президента та відкликання нардепа.

• Хоче проводити вибори до парламенту та місцевих рад за відкритими списками, а за “кнопкодавство” та прогули засідань – позбавляти мандатів.

• Пропонує провести референдум щодо вступу України до НАТО, а зарплату для українських військових зробити на “рівні натівських стандартів”.
Екс-президент Польщі назвав формат переговорів Зеленського і Путіна

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
26.04.2019