Україна і світ

Екс-прем’єр Великої Британії Блер: Не можна налагоджувати відносини з РФ за рахунок України

Колишній лідер лейбористів вважає, що країни Заходу повинні створювати для РФ такі стимули, щоб невиконання мінських угод було для неї невигідним

Джерело: 112.ua

Екс-прем’єр Великої Британії Тоні Блер закликає країни Заходу не нехтувати Україною у відносинах з РФ. Про це колишній британський топ-чиновник заявив під час панельної дискусії на щорічному форумі “Ялтинської європейської стратегії”, повідомляє “Європейська правда”.

Новини за темою: Голова ОБСЄ Лайчак: Миротворча операція можлива лише в умовах перемир’я на Донбасі

“Заходу потрібно бути більш наполегливим, створюючи такі стимули для РФ, за яких невиконання Мінських угод буде вкрай невигідним для неї”, – вважає він.

При цьому він наголосив, що стратегічні відносини з РФ є важливими для країн західного світу, але не можна їх налагоджувати за рахунок України.

Новини за темою: Представники Франції і США в ОБСЄ закликали РФ продовжувати переговори для досягнення миру на Донбасі

Тоні Блер, колишній лідер Лейбористської партії Великоъ Британії, з 1997 по 2007 рік займав посаду прем’єр-міністра країни.

На даний момент він є виконавчим директором організації The Tony Blair Institute for Global Change, яка протягом 7 років працює в Україні, і цього року почала співпрацювати з Міністерством освіти і науки України.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close