Новини Чернігова

Екс-поліцейського засуджено за корупційний злочин

Екс-поліцейського засуджено за корупційний злочин

Прилуцький міськрайонний суд області 29 липня 2020 року підтримав позицію прокуратури та визнав екс-поліцейського винуватим у одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України). Йому призначено покарання у вигляді 18 700 гривень штрафу. Також позбавлено права обіймати посади в правоохоронних органах України строком на два роки.

Згідно з обвинуваченням, визнаним судом доведеним, співробітник одного з територіальних відділів поліції ГУНП у Чернігівській області отримав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі п’ять тисяч гривень. Правоохоронець обіцяв не складати протокол про адміністративне правопорушення за відмову від проходження тесту на стан сп’яніння особою, яка керує транспортним засобом. Також за отриману суму зобов’язувався не вилучати транспортний засіб.

Нагадаємо, поліцейського викрито після отримання хабара прокурорами регіональної прокуратури спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в м. Києві. Наразі вирок законної сили не набрав.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

06.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова