Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Екс-керівника чернігівського центру онкології підозрюють у зловживанні службовим становищем

Екс-керівника чернігівського центру онкології підозрюють у зловживанні службовим становищем

Проти колишнього виконувача обов`язків генерального директора Чернігівського центру сучасної онкології Юрія Шеня відкрили кримінальне провадження за зловживання службовим становищем.

Про це Високому Валу стало відомо зі своїх джерел у правоохоронних органах. Інсайдери стверджують, що Юрію Шеню вже вручили повідомлення про підозру.

У прес-службі обласної прокуратури цю інформацію не підтвердили, але й не спростували.

Натомість розповсюдили прес-реліз, де йдеться про колишнього генерального директора одного з комунальних медичних закладів Чернігівської обласної ради. Топ-менеджеру, прізвище якого у тексті не згадують, повідомили про підозру саме у зловживанні службовим становищем.

Деякі деталі кореспонденту Високого Валу телефоном розповів речник обласної прокуратури Валерій Литовченко. За його словами, слідчі встановили: у 2020 році тоді ще виконувач обов'язків керівника закладу уклав з фізичною особою-підприємцем договір про отримання послуг консультування з питань комерційної діяльності й управління.

«Мова йшла про допомогу в складанні фінансового плану, оформленні звітності, ІТ-підтримку тощо. Хоча це, відповідно до своїх функціональних обов’язків, мали б робити підпорядковані підозрюваному працівники фінансово-економічного відділу та інші підлеглі», – зазначив Валерій Литовченко.

Він також уточнив – дещо пізніше фігурант підписав акти здачі – прийняття робіт та платіжні доручення, на підставі яких на рахунки вказаного ФОП перерахували понад 130 тис. грн. У такий спосіб інтересам комунального медичного закладу було завдано істотної шкоди. Слідство триває.

Нагадаємо, Юрій Шень залишив крісло очільника онкоцентру за власним бажанням наприкінці серпня. У коментарі для Суспільне.Чернігів він пояснив, що повертається на посаду, яку обіймав до того – завідувача відділенням клінічної онкології та гінекології. Мовляв, це не пов`язано із судами, що тривають.

Раніше Феміда визнала його винним у неповідомленні про конфлікт інтересів під час укладання договорів на надання послуг з комп’ютерної томографії та магнітно-резонансної томографії з фірмою «Ваша надія». Її засновником був Юрій Шень. Останній оскаржив це рішення Деснянського районного суду. 2 липня чоловіка виправдали в апеляційній інстанції.

Фото – Деснянська правда

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.09.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь