Місто і регіон

Екс-директор Ніжинського комринку хоче поновитись на посаді

Екс-директор Ніжинського комринку хоче поновитись на посаді

Пройшло 5 місяців з часу звільнення колишнього директора комунального ринку Анатолія Вершняка. Передували цьому рішенню скандальні відносини підприємців ринку з директором.

Бездіяльність керівництва, необґрунтоване підняття орендної плати та постійні непорозуміння – це все неодноразово ставало  приводом для обговорень на постійній депутатській комісії з житлово-комунальних питань.

У вересні 2017 року розпорядженням міського голови було припинено контракт з керівником коммунального підприємства «Комунальний ринок» Анатолієм Вершняком і звільнено з посади директора, відповідно до пункту 8 частини 1 статті 36 Кодексу законів про працю України – підстав, передбачених контрактом, а семе: виплата премій та доплат керівнику не передбачених умовами Контракту, невиконання запланованих показників фінансово-господарської діяльності підприємства – прибутковості та рентабельності,  не складання, не погодження та не затвердження у заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради програми розвитку державного комунального підприємства «Комунальний ринок» Ніжинської міської ради Чернігівської області.Натомість, до посадових обов’язків приступив Володимир Павлюченко.

Та виявляється, колишній директор не здається, і вирішив взяти «матч-реванш». Підтвердженням того є його дії, адже Анатолій Вершняк подав позов на ніжинського міського голову Анатолія Лінника до Носівського районного суду Чернігівської області про поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу. Дата та час розгляду справи призначено на 10:00 14 лютого.

Джерело: Уездные новости
10.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: