Україна і світ

Джуліані порадив Зеленському позбавиться впливу олігарха

За словами адвоката Трампа, Україна заслуговує на уряд, який працює для людей і не працює для тих, хто платить йому гроші

Джерело: 112.ua

Джуліані порадив Зеленському позбавиться впливу олігарха

Адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані порадив президенту України Володимиру Зеленському позбутися впливу олігарха, передає “Цензор.немає”.

“Як би це зробив я? Я б це зробив за день! І я робив це в Нью-Йорку. Я змінив правила, за якими ми видавали дуже прибуткові контракти по вкладенню грошей у Нью-Йорк. Пенсійний фонд Нью-Йорка – один з найбільших інвесторів Сполучених Штатів. Усі фірми Уолл-стріт хотіли з ним співпрацювати. При цьому одержували ці контракти, як правило, наближеніі до мера. Я все це змінив: заснував комітет, і ми проводили ротацію, так що всі отримали свою частку по справедливості. А якщо когось ловили на хабарі, підкуп – їх судили і садили у в’язницю”, – заявив Джуліані.

Новини за темою: Джуліані: Озвучені Зеленським наміри хороші, однак деякі вчинки досить суперечливі

Два роки тому, приїхавши в Україну, Джуліані сказав, що Президент Трамп попросив передати українцям: “Поверніть Україні її велич”. За його словами, він мав на увазі, що Україна заслуговує на уряд, який працює для людей і не працює для тих, хто платить йому гроші.

Новини за темою: Перший етап з’їзду партії “Слуга народу” відбудеться 8 червня

“Дати вам уряд, якого ви заслуговуєте. Чесний уряд, який працює для людей і не працює для тих, хто платить йому гроші. І щоб ви були впевнені в тому, що люди в уряді не підлаштовують під себе контракти і не виводять гроші з країни, не відмивають їх, щоб забезпечити собі щасливе життя після того, як вони підуть з уряду. У вас не повинно бути групи людей, що розкладають уряд. Це треба викорінювати, причому жорстко. Тут не можна давати слабину”, – заявив Джуліані.

Як повідомлялося, Зеленський обговорив з делегацією США посилення санкцій щодо РФ.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua