Україна і світ

Джордж Мартін: Я радий, що звільнився від серіалу “Гра престолів”

На думку письменника, культове шоу завадило йому закінчити серію романів, яка лягла в основу телесаги

Джерело: 112.ua

Джордж Мартін: Я радий, що звільнився від серіалу "Гра престолів"

Американський письменник-фантаст Джордж Мартін після закінчення серіалу “Гра престолів” відчув себе більш вільно. Як розповів автор в інтерв’ю виданню The Observer, телешоу не прискорювало його роботу, а сповільнювало її та спровокувало серйозний стрес.

“Було кілька років, коли, якби я зміг закінчити книжки, то міг би перегнати серіал, і ось тоді стрес був жахливий”, – поскаржився Мартін. “Не думаю, що все це було дуже добре для мене, оскільке те, що повинно було мене прискорити, насправді уповільнювало. Кожен день я сідав писати, і навіть якщо у мене був хороший день (а це три або чотири написаних сторінки), я почувався жахливо, тому що весь час думав: “Боже мій, мені потрібно закінчити книжку. Я написав лише чотири сторінки, хоча треба було б 40”. Тому закінчення шоу звільнило мене, я тепер перебуваю у своєму власному темпі. У мене бувають хороші дні та погані, але стресу набагато менше, хоча він все ще присутній… Впевнений, коли я закінчу “Мрії про весну” (заключна частина циклу романів, – ред.), вам доведеться прив’язувати мене до Землі”, – сказав письменник.  

Він також вчергове наголосив, що критика фанатів, яким не сподобався результат фінального сезону “Гри престолів”, жодним чином не вплине на той сюжет, який він собі задумав. “Це не змінить нічого взагалі. Як співає Рік Нельсон в одній з моїх улюблених пісень Garden Party, у тебе не вийде догодити всім, тому постарайся догодити собі”, – сказав Мартін.

Нагадаємо, остання серія “Гри престолів”, знятої за незавершеним циклом Джорджа Мартіна “Пісня льоду та полум’я”, вийшла в ефір 19 травня цього року. Фанати залишилися дуже незадоволені тим, як були показані події розв’язки епічного фентезі-шоу. Починаючи з шостого сезону у авторів серіалу не залишилося літературної основи і це вплинуло на якість сценарію.

За задумом Мартіна у циклі має вийти ще дві книжки. Роман “Вітри зими”, який зараз знаходиться в роботі, письменник обіцяє представити на наступній церемонії премії “Г’юго”, тобто, влітку 2020 року. Як йдуть справи із написанням завершальної книги, котра, ймовірно, називатиметься “Мрії про весну”, автор не розповідає.  

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua