Україна і світ

Джордж Мартін не буде враховувати думку фанатів у фіналі циклу “Пісня льоду і полум’я”

Письменник вже спланував конкретне завершення циклу книг

Джерело: 112.ua

Джордж Мартін не буде враховувати думку фанатів у фіналі циклу "Пісня льоду і полум'я"

Автор циклу “Пісня льоду і полум’я” Джордж Мартін не буде вносити зміни в останні книги через негативну реакцію фанатів на фінал серіалу “Гра престолів”, знятого на основі твору. Про це він розповів в інтерв’ю виданню Entertainment Weekly.

За його словами, останні три роки він відчував дивне почуття, оскільки серіал випереджав події, що розгортаються в книгах. При цьому сам письменник вже спланував конкретне завершення циклу.

“Інтернет впливає на все це як ніколи раніше. Візьмемо, приміром, батьків Джона Сноу. У книгах були натяки, але про це здогадувався тільки один читач із сотні. І до інтернету це було б нормально — для 99 читачів справжні батьки Джона Сноу стали б відкриттям, вони б сказали: “Ого, відмінний сюжетний поворот!” Тепер же про це можна розповісти в інтернеті, і все відразу скажуть – “так, в цьому є сенс” і поворот, до якого ти весь час всіх готував, вже зник”, – зазначив Мартін.

Письменник також розповів, що через подібні ситуації буває виникає бажання змінити сюжет.

“Але це неправильно. Ти планував одну кінцівку і якщо міняєш її через те, що хтось про неї здогадався, або тому, що вона комусь не сподобалася, це зіпсує всю структуру твору. Я розповів шоураннерам ряд речей багато років тому, і деякі з них є в серіалі. Але в той же час він зовсім інший. У мене є чіткі ідеї в голові — для мене книга і серіал як дві альтернативні реальності. Мені залишається лише писати мою версію, що я і роблю”, – підкреслив він.

Раніше Джордж Мартін прокоментував фінал “Гри престолів”, а також поділився подробицями про приквел серіалу. Крім того, він назвав дату виходу передостанньої книги по всесвіту “Гри престолів”.

Нагадаємо, в травні завершився фінальний сезон серіалу “Гра престолів”. Заключна серія телесаги, в якій виявили черговий ляп, встановила рекорд за переглядами як у межах усієї історії шоу, так і в рамках телеканалу HBO. У той же час, шанувальники “Гри престолів” створили петицію з проханням перезняти фінальний сезон серіалу, на яку відреагували Старки.

Джерело: www.112.ua