Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Дитячо-юнацьку футбольну школу Ніжина очолила Юлія Пустовіт

Сьогодні, 29 грудня, Ніжинська дитячо-юнацька футбольна школа отримала нового директора. Ним стала ніжинка Юлія Пустовіт.

У 2013 році вона з відзнакою закінчила Ніжинський державний університет імені М. Гоголя за спеціальністю «Практичний психолог, соціальний педагог». Нещодавно здобула другу вищу освіту за фахом «Фізвиховання» у Національному університеті «Чернігівський колегіум» ім. Т. Шевченка. Отримала «червоний» диплом.

Займається бодібілдингом. Має титули бронзового призера Чемпіонату України з бодібілдингу, двічі — абсолютна чемпіонка Чернігівської області, чемпіонка Полтавської області, кандидат в майстри спорту.

Нового керівника представив колективу заступник Ніжинського міського голови Сергій Смага.

Сергій Степанович звернувся до тренерів з проханням підтримувати Юлію Сергіївну. Також він зауважив, що колектив у дитячо-юнацькій футбольній школі хороший. Є сподівання, що тренери швидко знайдуть спільну мову з новим керівником.

«Наша команда на чолі з міським головою Олександром Кодолою хоче змінити відношення до спорту у Ніжині на краще, тому активно займається його розвитком. Як я вже неодноразово підкреслював, потрібно забирати дітей з вулиці, залучати їх до здорового способу життя. Сподіватимемося, незабаром отримаємо від вас гарні результати», — зауважив заступник міського голови.

«Чому міська влада останнім часом призначає на керівні посади у спорті саме жінок? Так, влітку поточного року дитячу спортивну школу з дзюдо у Ніжині очолила Олена Адаменко, майже два місяці тому директором Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи призначено Галину Арвахі, і ось тепер маємо чергове «жіноче» призначення», — поцікавилася журналіст сайту «УН» у С. Смаги.

«Хай не ображаються хлопці, але ми з міським головою вважаємо, що жінка – це господиня. Впевнені, що згодом Юлія Сергіївна наведе тут лад, і нам не буде соромно перед будь-якою комісією. Адже порядок повинен бути не лише на футбольному полі, а й з документами. А певний досвід у новопризначеної керівниці вже є. Хай не великий, але ж він є», – пояснив Сергій Степанович.

Про який досвід йдеться, журналіст запитала саму пані Юлію.

«Деякий час я працювала адміністратором у фітнес-центрі «Пасаж» у Ніжині. Там також була купа паперової роботи», — відповіла Ю. Пустовіт.

На завершення зустрічі С. Смага привітав колектив з прийдешніми святами, побажав щастя, здоров’я, Божої благодаті. Щоб Новий рік дитячо-юнацька футбольна школа розпочала з чистого листа.

Колектив і Ю. Пустовіт також привітав начальник відділу з питань фізкультури та спорту Ніжинської міської ради Павло Глушко. 

Як заведено у спорті, новій керівниці було надано право забити перший гол.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-30 14:02:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин