Місто і регіон

Дистанційно чи ні: як у Ніжині будуть навчатися школярі?

У новому навчальному році в Ніжині будуть працювати 15 закладів загальної середньої освіти, 9 з яких гімназії зі статутами у новій редакції.

Про це на щотижневій оперативній нараді повідомила начальниця Управління освіти Валентина Градобик.

За даними керівників закладів загальної середньої освіти станом на 1 серпня 2022 року до перших класів планують набирати 24 класи, зараховано 639 учнів. До 10 класів подано 259 заяв.

27 липня і 5 серпня було проведено опитування батьків, щодо форми навчання учнів з 1 вересня 2022 року. Нагадаємо, що цьогоріч форму навчання школярів визначатиме педрада кожного закладу спільно з батьками.

Раніше ми писали: Дистанційно чи офлайн: форму навчання школярів визначатиме педрада кожного закладу спільно з батьками

27 липня у Ніжині було опитано 6029 батьків. Це попереднє опитування показало, що 62% батьків хочуть навчати своїх дітей онлайн, тобто дистанційно.

Станом на 5 серпня було опитано 6784 батьків, що становило 97% від загальної кількості всіх батьків. 73,8% сказали про те, що вони хочуть навчати своїх дітей дистанційно. 26,2% висловили своє бажання навчати дітей очно, тобто офлайн.

Тепер кожен навчальний заклад разом з батьками має точно визначитись із формою навчання школярів.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Очно зможуть працювати лише ті заклади освіти, де забезпечено всі нові вимоги і є відповідне, безпечне, підготовлене укриття.

uezd.com.ua

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-10 14:20:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин